Servis počítačů a notebooků

Servis počítačů a notebooků

Provádíme odborný servis pc a notebooků. Začneme u konzultace problému, uděláme diagnostiku zdarma, navrhneme optimální řešení a jakmile si potvrdíme cenu, provedeme opravu na kterou dostanete záruku 12 měsíců.

Chceš se jen poradit?

+420 233 378 690   /   servis@recomp.cz

Když potřebuješ rovnou...

Opravit nebo koupit jiný?

Pokud řešíš podobné dilema, přines své pc nebo notebook k nám a pomůžeme ti se rozhodnout na základě výsledků odborné diagnostiky. Někdy je už na první pohled vidět, že se oprava nevyplatí s ohledem na stáří nebo hodnotu zařízení. V takovém případě si u nás můžeš rovnou zakoupit repasovaný notebook i pc s dvouletou zárukou.

Jak připravit zařízení na servis?

Pokud to lze, zálohuj si data. Za ně totiž během servisu neneseme odpověďnost. Potom už zařízení nemusíš nijak speciálně připravovat. Vše potřebné s tebou projdeme osobně na úvodní konzultaci nebo po telefonu. Stačí když přineseš vše, co podle tebe může souviset s problémem a společně to už zvládneme.

Kde najdeš náš servis a prodejnu?

Prodejna & Servis
Praha 9 - Sokolovská

Podvinný mlýn 2126/1, 190 00 Praha 9

(roh ulic Sokolovska a Podvinný mlýn)

Otevírací doba

Po – Pá: 10:00 - 17:00
O víkendu máme zavřeno

obrazek-prodejny-recomp

Jak u nás servis probíhá?

service - ikona

Jakmile dorazíš na prodejnu, řekneme si co máš se zařízením za problém. V případě, že k nám zařízení pošleš, projdeme si po telefonu vyplněný servisní formulář.

service - ikona

Potom uděláme odbornou diagnostiku tvého zařízení. To může trvat cca 1-5 prac. dnů v závislosti na povaze problému.

service - ikona

Řekneme si možnou závadu, odhadovanou dobu opravy a cenu. Doba opravy je různá a záleží na složitosti opravy i dostupnosti náhradního dílu.

service - ikona

Po dobu opravy ti můžeme zapůjčit náhradní repasovaný notebook nebo PC, které vrátiš při převzetí svého opraveného zařízení.

service - ikona

Jakmile bude hotovo pošleme sms a e-mail. Opravené zařízení si pak můžeš vyzvednout na prodejně, nebo ti ho pošleme na požadovanou adresu.

Kolik stojí servis notebooku a pc?

Jednoduchá otázka, těžká odpověď. Teď nevíme, ale až to přineseš možná ti řekneme cenu hned, nebo až potom co uděláme diagnostiku. Ani zdánlivě jasná závada totiž nemusí být opravdovou příčinou problému se zařízením.

Diagnostika je zdarma*

*pokud si necháš zařízení u nás i opravit.
Když ne, zaplatíš 1390,- Kč vč. DPH.

Tak nečekej a zkus nás!

Rádi vyřešíme tvůj problém.