EIZO ColorEdge CG2730
Kód: IB04738_BEDetailní popis produktu
Poznámka:
Chyba v popisu vyhrazena. Produktové a jiné obrázky použité u tohoto produktu mají pouze informativní charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované monitory: Špičková kvalita za nižší cenu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje: | 24" (61 cm) |
| Rozlišení: | Full HD (1920 x 1200px) |
| Poměr stran: | 16:10 |
| Typ panelu: | TN |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Grafické vstupy: | DVI, VGA (D-SUB), DisplayPort |
| Uchycení VESA: | 100x100 mm |
| Nastavitelná výška: | ANO - vertikální posun |
| Funkce PIVOT: | ANO |
| Barva: | černá |
| Typická spotřeba: | 11 W |
| Pohotovostní spotřeba (Stand-by režim): | 0,3 W |
| Rozměry: | 55 cm (š) x 37-50 cm (v) x 23 cm (h) |
| Obsah balení: | Napájecí kabel, VGA kabel |
| Stav zboží: | Repasovaný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
