Dell SE2417HG 24" GAMING
Kód: ZOMO1121030Detailní popis produktu
Popis právě připravujeme...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované monitory: Špičková kvalita za nižší cenu |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Úhlopříčka displeje: | 24" (60,96 cm) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Typ panelu: | TN |
| Doba odezvy: | 2 ms |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Grafické výstupy: | 1x VGA, 2x HDMI |
| Uchycení VESA: | NE |
| Nastavitelná výška: | NE |
| Funkce PIVOT: | NE |
| Barva: | Černá |
| Typická spotřeba: | 17 W |
| Pohotovostní spotřeba (Stand-by režim): | 0,30 W |
| Rozměry: | 55,52 cm (š) x 42,25 cm (v) x 17,99 cm (h) |
| ? Obsah balení: | Napájecí kabel, HDMI kabel, VGA kabel |
| ? Stav zboží: | Předváděcí MA |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
