BenQ G2420HDBL 24"
Kód: ZOOMO1121005Detailní popis produktu
Popis právě připravujeme...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované monitory: Špičková kvalita za nižší cenu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.87 kg |
| Úhlopříčka displeje: | 24" (60.96 cm) |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Typ panelu: | TN |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Grafické výstupy: | 1x VGA, 1x DVI |
| Uchycení VESA: | NE |
| Nastavitelná výška: | NE |
| Funkce PIVOT: | NE |
| Barva: | Černá |
| Typická spotřeba: | 24 W |
| Pohotovostní spotřeba (Stand-by režim): | 0,50 W |
| Rozměry: | 55,1 cm (š) x 43,3 cm (v) x 6,1 cm (h) |
| Obsah balení: | Napájecí kabel |
| Stav zboží: | Repasovaný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
