Herní podložka Genesis Boron 500 XXL - RGB

Kód: P202201076
Neohodnoceno
Značka: Gembird
749 Kč 619 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Herní podložka pod myš s pogumovanou spodní stranou, RGB podsvícení s 11 režimy, vysoce texturovaný povrch, USB kabel o délce 180 cm, stvořena pro hladký skluz myši a vysokou přesnost. Rozměry 800x300 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Genesis Boron 500 XXL je spolehlivá a odolná textilní podložka pod myš s efektním podsvícením okrajů, které umožní ještě více vyniknout vašemu hernímu stolu. Kvalitní, hladký textilní povrch podložky snižuje tření při pohybu myši a zvyšuje přesnost kurzoru, což umožňuje lepší kontrolu nad pohybem myši, čímž uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších hráčů. Díky její maxi rozměrům směstná nejen myš, ale také klávesnici.

7-BAREVNÉ PODSVÍCENÍ OKRAJŮ A UNIKÁTNÍ GRAFIKA
Podložka pod myš Genesis Boron 500 XXL obsahuje 7-barevné podsvícení okrajů, které efektně osvětlí váš herní stůl a umožní mu ještě více vyniknout. Díky tlačítku, které umožňuje přepínání mezi 11 režimy podsvícení si můžete zvolit ten nejoblíbenější a vytvořit tím jedinečnou atmosféru ve svém herním koutku. Unikátní grafika v pravé části, doplňuje její atraktivní vzhled, který jistě upoutá pozornost každého milovníka her.

MAXI ROZMĚRY
Díky svým maxi rozměrům 80 × 30 cm, podložka přikrývá převážnou část stolu, díky čemuž se na ni vejde nejen myš, ale také klávesnice. Pravá část určená pro myš poskytuje dostatečný prostor pro neomezený pohyb myši i při nižším DPI.

POVRCH TYPU "SPEED"
Vrchní vrstva podložky pod myš Genesis Boron 500 XXL je vyrobena ze speciální tkaniny, která zajišťuje vysokou přesnost pohybu myši a snižuje tření mezi myší a povrchem. Tento povrch bezproblémově spolupracuje ze všemi druhy snímačů, od optických, až po laserové.

OBŠITÍ OKRAJŮ
Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.

PROTISKLUZOVÁ SPODNÍ VRSTVA
Dolní část podložky je pokryta gumovou protiskluzovou vrstvou, díky čemuž podložka pevně přilne ke každému povrchu, na kterém se nachází a zabrání pohybu v nejméně vhodných okamžicích.

VLASTNOSTI
- 7-barevné podsvícení okrajů
- 11 režimů podsvícení
- Unikátní grafika
- Vrchní vrstva vyrobena z kvalitní tkaniny
- Zvyšuje přesnost kurzoru a snižuje tření
- Maxi rozměry
- Obšití okrajů zamezuje třepení materiálu
- Protiskluzová spodní vrstva

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod myši
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: 3D textilie
Rozměry: 900x270x4mm
Napájení: USB
Podsvicení: RGB
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: