RECOMP Gamer i5 GTX 1070 NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB
Kód: RCGM26Detailní popis produktu
RECOMP Gamer i5 GTX 1070 - Herní PC s 8GB grafikou
Herní počítač RECOMP Gamer i5 GTX 1070 je vhodný pro hraní her ve Full HD, nebo práci v grafických programech.
Řídící mozek je tady 6ti-jádrový procesor Intel Core i5-8400. Pokud rád hraješ hry nebo stříháš video tak oceníš i grafickou kartu s 8GB pamětí a velkou RAM paměť 16GB. Rozjedeš na něm spoustu her a programů bez zbytečných kompromisů. Pro systém a data ti poslouží SSD disk s kapacitou 256GB M.2 a 1TB HDD 3,5".
Vše je sestaveno ve praktické skříni Fractal Design GameBox, který doporučujeme zejména v případě, pokud nechcete být rušení všemožnými RGB světly apod, zde jsou jen decentní Jedná se o menší Case, pro tento PC ale plně dostačujcí.
Na tomto herním počítači jsme testoval mimo jiné tyto hry :
- Rainbow Six Siege - 1080p Ultra - průměr 110fps
- PUBG ( Season 20 ) - 1080p - Ultra - průměr 75fps
- Call of Duty Black Ops II - 1080p - Ultra - průměr 170fps
- Fortinte - 1080p - Epic - průměr 60fps
- GTA V - 1080p - Ultra - průměr 60fps
- Rocket League - 1080p - High - průměr 230fps
|
|
|
|
|
|
|
|
Základní deska : ASUS ROG Strix B360 Gaming
Procesor : Intel Core i5 8400, 6 fyzických jader
Operační paměť : DIMM DDR4 Kingston 2x8GB 2400MHz
Grafická karta : NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5
Pevný disk : M.2 SSD 256GB + 1TB HDD 3,5"
Zdroj : Fractal Design Essence 600W
Case : Fractal Design GameBox Meshify C Mini TG
Chladič CPU : Cooler Masteer Hyper TX3i
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlidáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace. Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD + HDD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 256 GB + 1TB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence procesoru: | 2,8 Ghz (TB až 4,0 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? Počet slotů RAM: | 4x |
| ? USB: | 8x (2x USB 2.0, 6x USB 3.0) |
| VGA výstup: | NE |
| DVI: | 1x |
| DisplayPort: | 2x |
| HDMI: | 2x |
| Mechanika: | NE |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet |
| Audio: | Line-in, Line-out, 3,5 Jack, Mikrofon |
| Rozměry: | š.212 x h.395 x v.399 mm |
| Provedení skříně: | Tower |
| ? Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_ram: | z16-32GB-DDR4-PC |
| opt_dph: | |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





