MSI Infinite S 10SI-082CZ NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB
Kód: IB05438Detailní popis produktu
Proč koupit náš repas?
Protože poskytujeme skvělý zákaznický servis.


2
garanční
prohlídky
zdarma.
2x
vyčištění
a údržba
zdarma.
100%
bez
funkčních
vad.
30
dnů na
vyzkoušení
a vrácení.
Windows
legální licence
je již součástí
každého notebooku
Původ
dobře známe
a garantujeme
originalitu.
MSI Infinite S 10SI-082CZ - Kompaktní gamingový počítač
Herní počítač MSI Infinite S 10SI-082CZ je velmi zajímavou volbou cenově dostupného herního počítače ve značkovém provedení MSI. Je pro něj typická skříň s netradičním rozložením komponent pro lepší rozdělení do termálních zón.
Dostatečný výkon zajistí 6-jádrový procesor Intel Core i5-10400F v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1660 Super s 6GB vlastní pamětí. Pro systém a tvoje data jsou připraveny 2 disky, první SSD s kapacitou 256GB a druhý 1TB HDD. Jako operační systém je zde předinstalován Windows 11 Home.
Herní počítač ve vynikajícím stavu s komplet příslušenstvím a originální krabicí, záruka 2 roky.
|
|
|
|
|
|
|
|
Počítač MSI Infinite S 10SI staví svůj výkon na špičkovém procesoru Intel Core 10. generace v kombinaci s oblíbeným grafickým akcelerátorem NVIDIA GeForce GTX 1660 Super a operační pamětí DDR4. Počítač je tak připraven nejen pro náročné počítačové hry, ale i náročné aplikace. Další součástí zvyšující již tak skvělý výkon je možnost instalovat, kromě klasických disků, také pevné disky SSD M.2..

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4719072816391 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD + HDD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 256 GB + 1 TB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 8 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, nVidia GeForce GTX 1660 Super |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence CPU: | 2,9 Ghz (TB až 4,3 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? USB: | 7x (2x USB 2.0, 4x USB 3.0, 1x USB-C) |
| VGA výstup: | NE |
| DVI výstup: | NE |
| DisplayPort: | 3x |
| HDMI: | 1x |
| Mechanika: | NE |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Rozměry: | š.128mm x v.244mm x h.348mm |
| opt_vymena: | ANO |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_dph: | |
| Provedení skříně: | Tower |
| ? Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_ram: | z8-16GB-DDR4-NTB |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





