Lenovo ThinkCentre M80Q Tiny Mini počítač, 10. generace Intel
Kód: MU-2-IB06685Související produkty
Detailní popis produktu
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlídáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace.
Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Repasovaný Lenovo ThinkCentre M80Q Tiny s procesorem Intel Core i5-10500T, 16 GB RAM DDR4 a kombinací rychlého M.2 SSD + velkého HDD je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají výkonný, úsporný a prostorově nenáročný počítač pro každodenní práci doma i ve firmě.
Co to znamená repasovaný?
U nás to znamená, že jde o 100% funkční počítač, který prošel důkladnou servisní kontrolou a čištěním v našem vlastním servise. Pokud měl počítač závadu, odborně jsme ji vyřešili opravou nebo výměnou celého dílu, tak aby splňoval výrobcem dané standardy. Prošel funkčními i zátěžovými testy. Může nést drobné estetické známky používání, které však nijak neovlivňují jeho výkon ani funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8592457214960 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD + HDD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 1 TB + 500 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Sdílená, Intel UHD 630 |
| [00] Stav produktu: | Repasovaný A |
| ? Operační systém: | Windows 11 Professional |
| ? Frekvence CPU: | 2,3 Ghz (TB až 3,8 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? Počet slotů RAM: | 2x |
| ? USB: | 6x (5x USB 3.0;, 1x USB-C) |
| VGA výstup: | 1x |
| DisplayPort: | 1x |
| HDMI: | 1x |
| sériový port RS232: | NE |
| Mechanika: | NE |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet |
| Audio: | 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu, 1x mikrofon |
| Rozměry: | 179 x 34,5 x 182,9 mm |
| Provedení skříně: | Tiny (Ultra Small Form Factor) |
| ? Stav zboží: | Repasovaný A |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_ram: | z16-32GB-DDR4-NTB |
| opt_zaruka: | ZPC3C;ZPC4C;ZPC5C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
