Intel NUC Kit NUC8i3BEK Mini počítač
Kód: IB05491Související produkty
Detailní popis produktu
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlidáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace. Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5032037133890 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i3 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 256 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 8 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Sdílená, Intel Iris Plus Graphics 655 |
| ? Operační systém: | Windows 11 Professional |
| ? Frekvence CPU: | 3,0 Ghz (TB až 3,6 GHz) |
| ? Počet jader: | 2x |
| ? Počet slotů RAM: | 2x |
| Počet slotů PCIe: | 0x |
| ? USB: | 5x (4x USB 3.0, 1x USB-C) |
| VGA výstup: | NE |
| DisplayPort: | NE |
| ? HDMI: | 1x |
| Mechanika: | NE |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Audio: | 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| ? Rozměry: | 117 x 36 x 112 mm |
| ? Provedení skříně: | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| ? Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_vymena: | ANO |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe |
| opt_ram: | z8-16GB-DDR4-NTB |
| opt_zaruka: | ZPC3B |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
