Acer Nitro N50-640 NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB
Kód: IB05407Detailní popis produktu
Acer Nitro N50-60 - Gamingový počítač řady NITRO
Herní počítač Acer Nitro N50-60 je gamingový stroj, kerý v tobě probudí hráče. Špičkový výkon přinese také pro editování, streamování či tvorbu a design.
Řídící mozek je tady 6-jádrový procesor Intel Core i5-12400F. Pokud rád hraješ hry nebo stříháš video tak oceníš i grafickou kartu s 12GB pamětí a velkou RAM paměť 16GB. Rozjedeš na něm cokoliv chceš bez zbytečných kompromisů. Pro systém a data ti poslouží SSD disk s kapacitou 1TB s rozhraním NVMe.
Vše je sestaveno ve stylové skříni s červeným LED osvětlením, které vytváří tu správnou atmosféru a skvělý zvuk podpoří technologie DTS:X Ultra.
Na tomto herním počítači jsme testoval mimo jiné tyto hry :
- Rainbow Six Siege - 1080p Low - průměr 300fps
- Far Cry 6 - 1080p Ultra - průměr 75fps
- God of War - 1080p - Ultra DLSS Off - průměr 59fps
- Red Dead Redemption 2 - 1080p - Ultra - průměr 73fps
- Valorant - 1080p - Low - průměr 230fps
- Fortinte - 1080p - Low - průměr 275fps
- GTA V - 1080p - Very HIgh MSAA X2 - průměr 112fps
- Cyberpunk 2077 - 1080p - Ultra DLSS Quality - průměr 71fps
|
|
|
|
|
|
|
|
Revoluční grafická karta RTX řady 30 přináší špičkový výkon pro hru i tvorbu. Pohání ji architektura Ampere - 2. generace NVIDIA RTX. Poskytuje nejrealističtější hru světel a stínů s ray-tracingem se znatelně vyšším výkonem než řada RTX 20 a špičkové funkce umělé inteligence. Ray-tracing v reálném čase je řešení pro živé osvětlení, odrazy a stíny nabízející až filmovou úroveň obrazu v nových hrách.
Využijte naplno profesionální zvukové řešení DTS:X Ultra. Promění vaše sluchátka nebo reproduktory na špičkový systém podporující 360° prostorový zvuk. I když nepřítele nevidíte, uslyšíte odkud přichází.

Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlidáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace. Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4710886978138 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 512 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, nVidia GeForce RTX3060 |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence procesoru: | 2,5 Ghz (TB až 4,4 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? Počet slotů RAM: | 4x |
| ? USB: | 9x (4x USB 2.0, 3x USB 3.0, 3x USB-C) |
| VGA výstup: | NE |
| DVI: | NE |
| DisplayPort: | 3x |
| HDMI: | 1x |
| Mechanika: | NE |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet, Wi-Fi |
| Audio: | Line-in, Line-out, 3,5 Jack, Mikrofon |
| Rozměry: | š.175 x h.386 x v.392 mm |
| Provedení skříně: | Tower |
| Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_ram: | z16-32GB-DDR4-PC |
| opt_dph: | |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





