Dell G3 15 Gaming (3590) Black NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Kód: IB05623Detailní popis produktu
Proč koupit náš repas?
Protože poskytujeme skvělý zákaznický servis.


2
garanční
prohlídky
zdarma.
2x
vyčištění
a údržba
zdarma.
100%
bez
funkčních
vad.
30
dnů na
vyzkoušení
a vrácení.
Windows
legální licence
je již součástí
každého notebooku
Původ
dobře známe
a garantujeme
originalitu.
Dell G3 15 Gaming ( 3590 ) black - Herní notebook pro každého
Herní notebook Dell G3 15 Gaming je velmi zajímavou volbou cenově dostupného herního notebooku ve značkovém provedení Dell.
Dostatečný výkon zajistí 6-jádrový procesor Intel Core i7-9750H v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti s 6GB vlastní pamětí. Pro systém a tvoje data připraven SSD disk s kapacitou 512GB NVMe. Jako operační systém je zde předinstalován Windows 11 Home.
Repasovaný herní notebook pro bezproblémové hraní včetně náročnějších titulů, 2 roky záruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5397184313855 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i7 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 512 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, GeForce GTX 1660 Ti |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence CPU: | 2,6 Ghz (TB až 4,5 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? Typ displeje: | Matný |
| ? Dotykový displej: | NE |
| ? IPS Technologie: | ANO |
| ? VGA výstup: | NE |
| ? DisplayPort: | NE |
| Hmotnost: | 2,34 kg |
| ? Kondice baterie: | 60 - 100% |
| ? Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_dph: | |
| opt_disky: | 960SSD_M2_NVMe |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





