Lenovo ThinkPad T580
Kód: MU-1-IB06796Související produkty
Detailní popis produktu
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlídáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace.
Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Lenovo ThinkPad T580 – odolný business notebook s velkým displejem a SSD
Repasovaný Lenovo ThinkPad T580 v konfiguraci Intel Core i5-8250U, 16 GB RAM DDR4, 256 GB SSD a Intel UHD 620 Graphics je profesionální notebook určený pro každodenní pracovní nasazení doma i ve firmě. Díky velkému 15,6" displeji, kvalitní konstrukci a svižnému SSD disku nabízí pohodlnou práci s dokumenty, internetem i firemními aplikacemi.
Řada ThinkPad T patří mezi nejoblíbenější business notebooky díky vysoké spolehlivosti, odolnosti a dlouhé životnosti.
Co to znamená repasovaný?
U nás to znamená, že jde o 100% funkční notebook, který prošel důkladnou servisní kontrolou a čištěním v našem vlastním servise. Pokud měl notebook závadu, odborně jsme ji vyřešili opravou nebo výměnou celého dílu, tak aby splňoval výrobcem dané standardy. Prošel funkčními i zátěžovými testy. Může nést drobné estetické známky používání, které však nijak neovlivňují jeho výkon ani funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované notebooky Lenovo ThinkPad |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 192330058087 |
| ? [01.] Velikost displeje: | 15,6" |
| ? [02.] Rozlišení displeje: | Full HD 1920x1080 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 256 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Sdílená, Intel UHD Graphics |
| ? [09.] Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Trackpoint, Webkamera, Bez optické mechaniky, Čtečka otisku prstů |
| ? [10.] Konektivita: | USB 3.0, USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, Čtečka paměťových karet, Thunderbolt 3 |
| [00] Stav produktu: | Repasovaný A |
| ? Operační systém: | Windows 11 Professional |
| ? Frekvence CPU: | 1,7 Ghz (TB až 3,6 GHz) |
| ? Počet jader: | 4x |
| ? Typ displeje: | Matný |
| ? DisplayPort: | Ne |
| ? IPS Technologie: | ANO |
| ? Kondice baterie: | 60 - 100% |
| Hmotnost: | 1,95 kg |
| ? Stav zboží: | Repasovaný A |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe;960SSD_M2_NVMe |
| opt_zaruka: | ZNTB3C |
| opt_bat: | BAT3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
