Apple Pro Display XDR včetně stojanu

Kód: IB02394
Neohodnoceno
Značka: Apple
168 980 Kč –17 %
Apple pro XDR recomp 1
168 980 Kč –17 % 139 990 Kč 115 694 Kč bez DPH
Skladem

[32" LCD monitor], vynikající [IPS panel] s oxidovou technologií TFT v rozlišení: [6016 × 3384 6K], poměr stran: 16:9, kontrast 1 000 000 : 1, jas: 1 600 cd/m2, , vice než miliarda barev, USB-C, ThunderBolt 3, polohovatelný stojan

Detailní informace

Detailní popis produktu

apple
 
Pro Display XDR
Nejlepší monitor na světě.
  Oficiální CZ distribuce 
 
Apple_Pro_Display_XDR_Recomp
 
 Posouvá hranice profesionální tvorby na nejvyšší level. 

První a jediný monitor 6K se superširokým pozorovacím úhlem. Nelze ho s ničím srovnávat protože nic lepšího na trhu momentálně není. 
Když Apple představil 10. prosince 2019 tento monitor, nastolil tím opět tu nejvyšší možnou laťku. Je to skutečný skvost.
 
Očekávali jsme jej v nadšení a nyní jen pár měsíců po uvedení na trh v USA, jsme neskutečně rádi, že ti ho můžeme nabídnout za nejlepší cenu na českém trhu!
 
Je to skvělý monitor na střih videa, filmové efekty, úpravu fotografií a jinou profesionální tvorbu. Můžeš si ho prohlédnout a vyzkoušet u nás na prodejně. 

32" Retina 6K displej s rozlišením 6016 × 3384 px který má Jas až 1 600 nitů a navíc Ohromný kontrastní poměr 1 000 000:1. 

 
 

video_screen

apple_pro_display_xdr   apple_pro_display_xdr_zada

 

 

Apple_XDR_Pro_Display

 
Jas | Neskutečné zářivý 
 

Běžné monitory mají trvalý jas kolem 350 nitů. Nekteré profesionální monitory se dostanou i nad tuto hodnotu ale pouze krátkodobě. Pro Display XDR má trvalý jas celé obrazovky 1 000 nitů. Krátkodobě dokáže jas zvýšit až na 1 600 nitů.Výsledkem je ohromný kontrastní poměr 1 000 000:1 a fantasticky realistický XDR obraz. (Extreme Dynamic Range)

1 000 nitů
trvalý jas celé obrazovky
 

 
1 600 nitů
špičkový jas
 

1 000 000 : 1 
kontrastní poměr 

 

 

 


Apple_Pro_XDR_displej

Barvy | Nejlepší jaké můžeš vidět 

Pro Display XDR ti dopřeje nejvěrnější podání barev. Abys to dokázal ocenit musíš ho vidět na vlastní oči. Je to zcela jiné zobrazení než si dosud mohl vidět. Barevný gamut P3 přináší bohatý barevný rozsah pro to co budeš tvořit v té nejvyšší obrazové kvalitě. Díky absolutně nejvěrnějšímu 10bitovému zpracování barev, Pro Display XDR zobrazuje s mimořádnou precizností víc než miliardu barev. Dostane se ti té nejvyspělejší kalibrace a pro absolutní dokonalost byl vytvořen jedinečný algoritmus zajišťující nejvyšší možnou kvalitu barev.
 
 
10bitová
barevná hloubka

P3
široký barevný gamut
 
 
 

 

 

 

Apple_XDR_Pro_Display

 
Inovace | 5-vrstvý vrchol technologie 
 

TCON čip - je neskutečně výkonný řadič časování, který ovládá LEDky s frekvencí více než desetinásobku obnovovací frekvence samotného displeje. Díky tomu extrémně snižuje latenci a blooming.

567 modrých LEDek - běžné LCD displeje podsvěcuje pruh bílých LEDek. Pro Display XDR má proti tomu 567 superjasných modrých LEDek umožňujících nesrovnatelnou kontrolu nad světlem.

Míchání a usměrnění světla - pro ještě dokonalejší kontrolu nad světlem, je každá LEDka opatřená odrazivou vrstvou, speciální čočkou a geometricky optimalizovaným reflektorem. Díky tomu je podsvícení jednotné, barvy zářivé, černá dokonale tmavá a nedochází k nežádoucímu bloomingu.

Transformace barev - převod bílého světla na modré je extrémně složitý proces který vyžaduje velice přesnou konverzi barev. Proto většina výrobců dává do displejů rovnou bílé LEDky. Pro Display XDR používá na tuto konverzi odborně navržený list transformace barev, složený ze stovek vrstev které ovládají procházející barevné spektrum.

Dokonalý Jas až po okraj - k tomu aby byl jas po celé ploše displeje až k jeho okrajům naprosto dokonalý a jednotný, slouží speciální pole mikročoček. Díky tomu uvidíš krásně zářívé barvy.

 


Apple_Pro_XDR_displej

 

 

Superširoký | Úhel pohledu 

Když se na práci na jediné obrazovce dívá několik lidí, je důležité, aby každý viděl to stejné. Většina profesionálních monitorů je propagováno výrobci tak, že disponují skvělým širokým zorným úhlem. Stačí se ale podívat na Apple Pro Dsiplay XDR a pak na jiný profesionální monitor a rozdil bude znatelný na první pohled. Ve skutečnosti se při pohledu mimo osu projevuje velké zkreslení barev a kvality obrazu. Pro Display XDR díky špičkové technologii polarizátoru dosahuje superširokého zorného úhlu, který zachovává výjimečné barvy a kontrast a je to snad možná jediný monitor na trhu, který toto dokáže. 
 
až 25× lepší kontrast mimo osu než typický LCD
 
uhel pohledu XDR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Apple_Pro_Display_XDR_rozliseni
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitory
Záruka: 1 rok
Stav zboží: Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Pozor_Recomp_Doručuje Pro velký nápor posilujeme expedici a odesíláme 2x denně. Využijte PPL pro celou ČR nebo rozvoz Recomp Express po Praze. DOPRAVA JE ZDARMA