Pevný disk 3,5" Western Digital Red Plus 8TB (WD80EFPX Nové zboží
Kód: IB06687Detailní popis produktu
Nové, nerozbalené zboží. Záruka 36 měsíců. Výhodná cena.
HDD 3,5" Western Digital Red Plus 8TB, červená
Western Digital Red Plus 8 TB představuje interní disk, který vám umožní pracovat se všemi vašimi osobními nebo firemními daty na nové úrovni. Klasické 3,5" tělo vyrobené z prémiových materiálů propůjčuje disku ochranu proti hluku a vibracím, která může být u klasických plotnových disků vždy rizikem poškození. Pevný disk disponuje neuvěřitelnou kapacitou 8 TB, díky které optimalizujete své firemní úložiště nebo datová centra pro vyšší efektivitu. Disk využívá technologii 3D Active Balance Plus pro dvojité zajištění rovnováhy mezi výkonem a spolehlivostí. Disk nabízí velikost vyrovnávací paměti 256 MB a je možné jej připojit do systému skrze rozhraní SATA 6 Gb/s.
Klíčové vlastnosti:
- Interní 3,5" HDD disk kapacitě 8 TB
- Vhodný do NAS, RAID nebo pro podniková řešení
- Rozhraní SATA 6 Gb/s
- Otáčky disku 5 640 ot./min.
- Vyrovnávací paměť 256 MB/s
- Odolnost proti hluku a vibracím
- Kontrola zotavení po chybě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 00718037899817 |
| Rozhraní: | 3,5" |
| Kapacita: | 8 TB ( 8000 GB ) |
| Stav zboží: | Nové |
| opt_dph: | 0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
