Powerton LANA, ergonomická klávesnice CZ/SK, drátová (USB), černá

Kód: LM_YCWPUE50BD00
Neohodnoceno
Značka: Powerton
1 165 Kč 963 Kč bez DPH
Dodáme do 2-3 prac. dnů
Powerton LANA, ergonomická klávesnice CZ/SK, drátová (USB), černá

Detailní informace

Detailní popis produktuS klávesnicí Powerton LANA získáte nejen efektivní nástroj pro práci, ale také spolehlivého pomocníka při každodenních úkolech, který podporuje vaše zdraví a pohodlí při práci s počítačem.

Ergonomický tvar
Unikátní ergonomický tvar klávesnice podporuje správnou polohu rukou a zápěstí, což snižuje únavu při delším psaní. Rozdělení na dvě části udržuje ruce ve správném úhlu. Tím dochází k minimalizaci rizika vzniku syndromu karpálního tunelu a dalších potíží spojených s opakovaným namáháním. Kromě toho nabízí klávesnice možnost nastavení výšky pomocí předních a zadních nožiček, umožňujících přizpůsobení přesně podle vašich preferencí a pohodlí. Používání ergonomických klávesnic je klíčové nejen pro okamžitou pohodu uživatele, ale také pro prevenci dlouhodobých problémů.

Opěrka zápěstí
Měkká koženková opěrka rukou je navržena tak, aby udržovala ruce a zápěstí ve správné ergonomické poloze. Tím může minimalizovat náklon rukou a snižovat tlak na klouby a svaly, což přispívá k celkovému pohodlí.

CZ/SK rozložení
Powerton LANA disponuje standardním CZ/SK rozložením, které podporuje plynulou práci a pohodlí při každém stisknutí klávesy. Vysoký zdvih kláves poskytuje lepší odezvu při stisku a dává jasnější signál o tom, že byla klávesa stisknuta. Tato lepší hmatová odezva může přispět k přesnějšímu psaní a minimalizovat riziko náhodného stisknutí klávesy.

Multimediální klávesy
Pro snadné ovládání přehrávače, e-mailu, internetového prohlížeče atd. disponuje klávesnice LANA 12ti multimediálními klávesami. Mimo to se uprostřed klávesnice nachází speciální klávesy pro rychlé nastavení jasu a hlasitosti. Snadnější přehled zajistí světelné indikátory funkcí.Snažíme se minimalizovat množství plastů u našich výrobků, a proto je tato klávesnice balená v kartonové krabičce a místo plastového sáčku je v papírovém obalu.


Specifikace klávesnice:
Typ klávesnice:  membránová
Životnost kláves:  10 mil.
Typ připojení:  USB
Multimediální klávesy: Ano
Počet kláves:117
Sila stisku: 50 +- 5 g
Layout:CZ/SK
Podsvícení:Ne
Indikátory:4 (Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock, FN Lock)
Barva:černá
Délka kabelu:1.6 m
Provozní napětí:5V DC
Provozní proud:?50 mA
Rozsah pracovních teplot:0°C - 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti:<85 %
Kompatibilní s:Windows 7 a vyšší
Rozměr:485.4 x 254.9 x 46.6 mm
Hmotnost:870 g

    

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Barva: černá
Ergonomická: ano
Jazyk: CZ/SK
Provedení: ergonomická
Výrobce: Powerton
Způsob připojení: drátová (USB)
Zdvih klaves: standardní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: