MSI Titan 18 HX A14VIG-071CZ NVIDIA GeForce RTX 4090 16GB
Kód: IB05762Detailní popis produktu
Proč koupit náš repas?
Protože poskytujeme skvělý zákaznický servis.


2
garanční
prohlídky
zdarma.
2x
vyčištění
a údržba
zdarma.
100%
bez
funkčních
vad.
30
dnů na
vyzkoušení
a vrácení.
Windows
legální licence
je již součástí
každého notebooku
Původ
dobře známe
a garantujeme
originalitu.
MSI Titan 18 HX - Nejvýkonější herní notebook na trhu
Extrémě výkonný herní notebook MSI Titan 18 HX nabízí procesor Intel Core i9-14900HX s frekvencí až 5,8GHz. Nejvýknější grafická karta NVIDIA RTX 4090 16GB a 128GB RAM DDR5, to vše Vám zajistí nejvyšší výkon pro veškeré hry a aplikace.
Komplet balení včetně veškerého příslušenství, záruka 24 měsíců. Stav nového kusu, pouze 3x zapnuto pro otestování.
Základní parametry notebooku
MSI Titan 18 HX-A14VIG-071cz
|
|
|
|
|
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované herní notebooky – Skvělý výkon za dostupnou ceny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4711377170383 |
| ? [01.] Velikost displeje: | 18" |
| ? [02.] Rozlišení displeje: | 4K 3840x2400 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i9 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 4 TB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 128 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR5 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, GeForce RTX 4090 |
| ? [09.] Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Webkamera |
| ? [10.] Konektivita: | USB 3.0, USB-C, Wi-Fi, HDMI |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence CPU: | 2,2 Ghz (TB až 5,8 GHz) |
| ? Počet jader: | 24x |
| ? Typ displeje: | Matný |
| ? Dotykový displej: | NE |
| ? IPS Technologie: | ANO |
| ? VGA výstup: | NE |
| ? DisplayPort: | NE |
| Kondice baterie: | 100 % |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
| Stav zboží: | Předváděcí A2 |
| opt_vymena: | ANO |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_dph: | 0 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






