Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB
Kód: IB05380Detailní popis produktu
Proč koupit náš repas?
Protože poskytujeme skvělý zákaznický servis.


2
garanční
prohlídky
zdarma.
2x
vyčištění
a údržba
zdarma.
100%
bez
funkčních
vad.
30
dnů na
vyzkoušení
a vrácení.
Windows
legální licence
je již součástí
každého notebooku
Původ
dobře známe
a garantujeme
originalitu.
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 - Herní notebook s RTX 3050
Herní notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 je stylový a snadno přenosný, přesto pozvedá herní výkon na nejvyšší úroveň. Nabídne ti 120Hz 15,6" displej s Full HD rozlišením a IPS panelem, ale také ostrý a živý obraz.
Dostatečný výkon zajistí 8-jádrový procesor Intel Core i5-12450H v kombinaci s grafickou kartou nVidia GeForce RTX 3050 s 4GB vlastní pamětí. Pro systém a tvoje data je připravený disk SSD s kapacitou 512GB. Perfektní herní zážitek umocní také podsvícená klávesnice. Jako operační systém je zde předinstalován Windows 11 Home.
Předváděcí notebook v perfektním stavu s komplet příslušenstvím a originální krabicí, záruka 2 roky.
|
|
|
|
|
|
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované herní notebooky – Skvělý výkon za dostupnou ceny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 0197528080529 |
| ? [01.] Velikost displeje: | 15,6" |
| ? [02.] Rozlišení displeje: | Full HD 1920x1080 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 512 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, NVIDIA GeFOrce RTX 3050 |
| ? [09.] Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Webkamera |
| ? [10.] Konektivita: | USB 3.0, USB-C, Wi-Fi, HDMI, Thunderbolt 4 |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence CPU: | 3,3 Ghz (TB až 4,4 GHz) |
| ? Počet jader: | 8x |
| ? Typ displeje: | Matný |
| ? Dotykový displej: | NE |
| ? IPS Technologie: | ANO |
| ? VGA výstup: | NE |
| ? DisplayPort: | NE |
| ? Kondice baterie: | 80 - 100% |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Stav zboží: | Rozbaleno |
| opt_vymena: | ANO |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_dph: | |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






