Dell G3 17 Gaming (3779) NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB
Kód: IB05497Detailní popis produktu
Proč koupit náš repas?
Protože poskytujeme skvělý zákaznický servis.


2
garanční
prohlídky
zdarma.
2x
vyčištění
a údržba
zdarma.
100%
bez
funkčních
vad.
30
dnů na
vyzkoušení
a vrácení.
Windows
legální licence
je již součástí
každého notebooku
Původ
dobře známe
a garantujeme
originalitu.
Dell G3 17 Gaming ( 3779 ) - Herní notebook pro skvělé zážitky
Herní notebook Dell G3 17 Gaming ( 3779 ) ti přinese potřebný výkon pro mobilní hraní. Nabídne ti obří 17,3" displej s Full HD rozlišením a IPS panelem v odolném těle řady Dell G3.
Dostatečný výkon zajistí 6-jádrový procesor Intel Core i7-8750H v kombinaci s grafickou kartou nVidia GeForce GTX 1050Ti s 4GB vlastní pamětí. Pro systém a aplikace je připravený disk SSD s kapacitou 128GB který je doplněn ještě o HDD s kapacitou 1TB. Perfektní herní zážitek umocní také bíle podsvícená klávesnice. Jako operační systém je zde předinstalován Windows 11 Home.
Tento herní notebook doporučujeme pokud s hraním her začínáš a chceš si osahat o čem je vlastně hraní na přenosném počítači. Bez problémů si na něm zahraješ spoustu her, níže jsou hry testované s touto konfigurací abys věděl, co od notebooku asi čekat :
Náročnější tituly jako jsou The Last of us, Spiderman remstered, Hogwarts Legacy nebo God of War apod rozjedeš v 1080p kolem 50FPS
Méně náročné hry typu GTA V, Rocket League, CS:GO, Valorant, Owerwatch 2 apod v pohodě kolem 90-120FPS. Samozřejmostí je pak plynulé hraní Minecraftu, Fortnite apod.
Repasovaný notebook v perfektním stavu a zárukou 2 roky.
|
|
|
|
|
|
|
|
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlidáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace. Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Repasované herní notebooky – Skvělý výkon za dostupnou ceny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5397184175606 |
| ? [01.] Velikost displeje: | 17,3" |
| ? [02.] Rozlišení displeje: | Full HD 1920x1080 |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i7 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD + HDD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 128 GB + 1 TB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Dedikovaná, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| ? [09.] Výbava: | Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Webkamera, Bez optické mechaniky |
| ? [10.] Konektivita: | USB 3.0, USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, Čtečka paměťových karet, Mini DisplayPort, Thunderbolt 3 |
| ? Operační systém: | Windows 11 Home |
| ? Frekvence CPU: | 2,2 Ghz (TB až 4,1 GHz) |
| ? Počet jader: | 6x |
| ? Typ displeje: | Matný |
| ? Dotykový displej: | NE |
| ? IPS Technologie: | ANO |
| ? VGA výstup: | NE |
| ? Kondice baterie: | 60 - 100% |
| Hmotnost: | 3,27 kg |
| ? Stav zboží: | Repasovaný |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_vymena: | ANO |
| opt_ram: | z16-32GB-DDR4-NTB |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe |
| opt_dph: | |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






