Dell UltraSharp U2414H
Kód: IB04617_BESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Navrženo pro odborníky s výhodou pro běžné uživatele
Monitor Dell U2414H je ideální volbou k počítačům Latitude, OptiPlex a Dell Precision s výkonnými firemními a vzdělávacími aplikacemi. Je vhodný také jako druhý monitor pro notebooky a počítače řady Latitude a XPS v malých firmách a domácích kancelářích.
Technologie zpracování obrazu IPS - Pozorovací úhel téměř 180°
IPS je zkratkou pro technologii In-Plane Switching monitor. Někdy se můžete setkat s označením Super TFT. Jde o další typ zobrazovacích technologií LCD. Displeje s touto technologii se vyznačují skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou. Oproti standardním displejům vyniká živým podáním barev, nízkou spotřebou a širokým pozorovacím úhlem. Na monitor díky tomu uvidíte ze všech stran, zatímco odstín barev zůstává stejný jako když se díváte přímo. více ►

Ryze americká společnost Dell patří mezi největší výrobce notebooků, počítačů, monitorů a počítačových komponent, na světě. Doménou značky Dell je především kvalita a vysoká míra zabezpečení za dostupnou cenu. Díky tomu je známá po celém světě a její produkty jsou využívány jak koncovými spotřebiteli , tak i firmami a vládními organizacemi. V roce 2010 se umístila na pátém místě v anketě o nejobdivovanější počítačovou společnost.
Nabídka Dellu je skutečně velmi rozmanitá a najdete v ní nejen osobní počítače, servery, datová média, switche ale i klávesnice, myši a další.. Historie značky Dell se začala psát v roce 1984 a dnes patří mezi giganty s miliony uživatelů a zákazníků po celém světě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 24" a větší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5397063348053 |
| Úhlopříčka displeje: | 24" (60,47 cm) |
| Rozlišení: | Full HD (1920 x 1080px) |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Doba odezvy: | 8 ms |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Grafické výstupy: | DisplayPort ( vstup ), DisplayPort ( výstup ), HDMI, USB |
| Uchycení VESA: | 100x100 mm |
| Nastavitelná výška: | ANO |
| Funkce PIVOT: | ANO |
| Barva: | Černá |
| Typická spotřeba: | 16 W |
| Pohotovostní spotřeba (Stand-by režim): | 0,5 W |
| ? Rozměry: | 53,91 cm (š) x 35,58-48,58 cm (v) x 18,5 cm (h) |
| Obsah balení: | HDMI kabel, USB kabel |
| Stav zboží: | Repasovaný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
