Asus TUF Gaming VG27AQZ
Kód: IB05882Související produkty
Detailní popis produktu
27" Asus TUF Gaming VG27AQZ - Herní monitor
Tento monitor o velikosti 27" (68,58 cm) Vám můžeme doporučit zejména pro hraní her. Díky propracované ergonomii a velkému LED panelu Vám při dlouhém sezení u počítače poskytne tolik potřebný komfort. Už žádné hrbení se před monitorem, ze kterého bolí akorát záda, za krkem a bůh ví kde ještě.
Mimochodem, na naší kamenné prodejně si tento model můžete vyzkoušet, prohlédnout a rozhodnout se, zda to bude pro Vás ten pravý.
Technologie zpracování obrazu IPS - Pozorovací úhel téměř 180°
IPS je zkratkou pro technologii In-Plane Switching monitor. Někdy se můžete setkat s označením Super TFT. Jde o další typ zobrazovacích technologií LCD. Displeje s touto technologii se vyznačují skvělým poměrem mezi kvalitou a cenou. Oproti standardním displejům vyniká živým podáním barev, nízkou spotřebou a širokým pozorovacím úhlem. Na monitor díky tomu uvidíte ze všech stran, zatímco odstín barev zůstává stejný jako když se díváte přímo. více ►
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 24" a větší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Úhlopříčka displeje: | 27" ( 68,58 cm ) |
| Rozlišení: | QHD (2560 x 1440px) |
| Poměr stran: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| Obnovovací frekvence: | 165 Hz |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Povrch displeje: | Antireflexní |
| Grafické výstupy: | DisplayPort, HDMI |
| Uchycení VESA: | 100x100 mm |
| Nastavitelná výška: | ANO |
| Funkce PIVOT: | ANO |
| Barva: | Černá |
| ? Typická spotřeba: | 26 W |
| opt_dph: | 0 |
| Rozměry: | 62 cm (š) x 37,8 cm (v) x 21,1 cm (h) |
| Obsah balení: | DisplayPort kabel, napájecí kabel |
| Stav zboží: | RepasovanýMO |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
