SSD Verbatim 2.5", externí USB 3.0 (3.2 Gen 1), 1000GB, 1TB, Executive Fingerprint Secure, 53657, šifrovaný(256-bit AES) s čtečkou

Kód: LM_DQ01TVEFS3E0
Neohodnoceno
Značka: Verbatim
4 195 Kč 3 467 Kč bez DPH
Dodáme do 2-3 prac. dnů
SSD Verbatim 2.5", externí USB 3.0 (3.2 Gen 1), 1000GB, 1TB, Executive Fingerprint Secure, 53657, šifrovaný(256-bit AES) s čtečkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Externí disk SSD, Executive Fingerprint Secure
Uchovávání dat v bezpečí na cestách je velmi důležité – nejen pro podniky, ale také s osobní perspektivy. Představte si, že ztratíte osobní soubory, například ve vlaku nebo na sedačce v taxi, a víte, že se k nim může dostat kdokoliv, protože jsou uloženy na standardním pevném disku. Disk SSD Executive Fingerprint Secure používá kombinaci 256bitového hardwarového šifrování a biometrické technologie, čímž zajišťuje naprostou bezpečnost dat, a má elegantní hliníkové pouzdro.

Šifrování vysoké úrovně
256bitové hardwarové šifrování AES bezproblémově šifruje všechna data na disku v reálném čase. Disk je v souladu s požadavky nařízení GDPR, protože 100 % disku je bezpečně šifrováno. Integrovaný systém rozpoznávání otisků umožňuje přístup až osmi oprávněným uživatelům a jednomu správci, který má k zařízení přístup pomocí hesla. Disk SSD neukládá hesla do počítače ani do dočasné paměti systému, takže je uložení o mnoho bezpečnější než u softwarového šifrování.

Disk SSD Executive Fingerprint Secure využívá flash paměťové úložiště a nabízí vyšší rychlosti i výkon než pevné disky. V discích SSD nejsou žádné pohyblivé části, takže jsou spolehlivější, zcela tiché a mají menší spotřebu energie!

Uživatelsky přívětivý
Snadno použitelný software umožňuje registraci a uložení otisků prstů až osmi uživatelů. Po nastavení mohou tito uživatelé zamykat a odemykat zařízení jen pomocí uloženého otisku prstu. Stačí disk Executive Fingerprint Secure připojit k počítači a lehce položit prst na čidlo. Pokud dojde k rozpoznání otisku prstu, zabezpečený pevný disk se odemkne a na zařízení se rozsvítí zelený indikátor LED. K pevnému disku je možné získat přístup také pomocí hesla správce.

Široké možnosti připojení
Disk lze nastavit a používat na operačních systémech PC i Mac. Rozhraní disku SSD je USB 3.2 GEN 1 s připojením USB-C pro velmi rychlý přenos dat*. Balení obsahuje kabel USB-C na USB-A a také adaptér USB-C pro připojení široké řady zařízení. Po načtení otisku prstu je na rozdíl od běžných šifrovaných disků možné ho připojit k televizi.

Zálohovací software
Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup, který vám pomůže zálohovat všechny soubory, složky a jednotky z notebooku nebo počítače, kdykoliv chcete. Můžete si také naplánovat automatické pravidelné zálohování v konkrétní čas a den! Software Nero Backup je kompatibilní pouze se systémem Windows.

Podrobnosti o produktu
Rychlost čtení: až 324 MB/s
Rychlost zápisu: až 358 MB/s

- Uložte si data a zabezpečte si disk SSD otiskem prstu
- Externí disk SSD USB-CTM s integrovanou čtečkou otisků prstů
- Přístup otiskem prstu od autorizovaného uživatele
- Prémiové 256bitové hardwarové šifrování AES
- Až osm oprávněných uživatelů plus jeden správce (pomocí hesla)
- Ukládání a přenášení důvěrných dat s ochranou před ztrátou a hackováním
- Disky SSD využívají úložiště flash paměti pro vyšší rychlosti, výkon a spolehlivost
- Podporuje připojení USB Super-speed (5 Gb/s)
- Elegantní hliníkový design
- Kabel USB-CTM na USB-A a adaptér USB-CTM
- Součástí je zálohovací software Nero

Požadavky na systém
USB 3.2 GEN 1 (kompatibilní také s porty USB 2.0)*
Počítač: Windows 10, 8, 7
MAC: Mac OS 10.6 nebo novější
* pro optimální výkon musí být disk připojen k hostitelskému řadiči USB 3.2 Gen. 1.

Doplňkové parametry

Kategorie: SSD disky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.133 kg
Barva: šedý
Připojení: USB 3.0 (3.2 Gen 1)
Rozměr: 2.5"
Typ SSD: externí
Kapacita [GB]: 1000
Kapacita [TB]: 1
Výrobce: Verbatim

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: