Verbatim paměťová karta Micro Secure Digital Card Premium, 64GB, micro SDXC, 44084, UHS-I U1 (Class 10), s adaptérem

Kód: LM_DE064VEN4SBP
Neohodnoceno
Značka: Verbatim
299 Kč 247 Kč bez DPH
Dodáme do 2-3 prac. dnů
Verbatim paměťová karta Micro Secure Digital Card Premium, 64GB, micro SDXC, 44084, UHS-I U1 (Class 10), s adaptérem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Paměťová karta microSDXC (SD eXtended Capacity) je určena k ukládání velkého objemu dat při vysokých rychlostech. Jedná se o vysokokapacitní přenosné úložiště, které je ideální pro použití v tabletech a kamerách s rozšiřujícím slotem microSDXC.

Karty SDXC se dokáží vypořádat s podstatně větším množstvím dat díky dvěma technologickým zlepšením. Souborový systém exFAT umožňuje kartě SDXC manipulovat s velkými objemy dat, zatímco rozhraní UHS-1 přenáší filmy, videa a obraz ideální rychlostí až 104 MB/s*.

*Paměťové karty microSDXC UHS-1 (Ultra High Speed Bus 1) mohou dosáhnout nejvyšších rychlostí pouze při párování se zařízením UHS-1. U zařízení bez rozhraní UHS-1 bude mít garantovaná minimální přenosová rychlost dat pro třídu 10 hodnotu 10 MB/s.

Paměťové karty Verbatim microSDXC lze používat pouze na hostitelských produktech microSDXC vybavených nejnovější technologií SDXC. Uživatelů počítačů nebo notebooků si musí ze střediska stahování společnosti Microsoft stáhnout ovladač pro slot SD kompatibilní se standardem SDXC. Kompatibilní se systémem Windows XP SP2 a novějším a Windows Vista SP1 a novějším

Doplňkové parametry

Kategorie: Paměťové karty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.011 kg
Adaptér: ano
Rychlost čtení [MB/s]: 80
Certifikace: UHS-I U1 (Class 10)
Typ: micro SDXC
Kapacita [GB]: 64
Výrobce: Verbatim
Rychlost zápisu [MB/s]: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: