Dell Alienware 510K Low-profile RGB Mechanická herní klávesnice - Dark Side of the Moon

Kód: AW510K-G-WW
ZÁRUKA 2 ROKY
Neohodnoceno
Značka: Dell
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mechanická klávesnice se spínači Cherry MX Red - nízký profil. Trvanlivost 50 milionů úhozů. Plně programovatelné klávesy. Vyhrazené ovládání zvuku. Délka kabelu 2 metry. RGB osvětlení AlienFX s 16,8 miliony barev. Anti-Ghosting/N-Key rollover. USB vstup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alienware 510K RGB Mechanická herní klávesnice s nízkým profilem

Krásně navržená, plně funkční herní klávesnice nabízející programovatelné klávesy a vyhrazené ovládání hlasitosti. Vyrobena pro maximální výkon.

 
 

Plně vybavena

Dosáhněte vítězství: Sundejte nepřítele pomocí špičkových červených spínačů Cherry MX s nízkým profilem. Kombinace lineárních spínacích charakteristik, nízké ovládací síly a kratšího pojezdu vám poskytuje lepší kontrolu a rychlé a plynulé spouštění, což vám umožní efektivně sbírat protivníky po jednom.
Útok ve velkém stylu: Sejměte svého soupeře pomocí plovoucích kláves s plným N-key rollover, životním cyklem 50 milionů stisknutí a vestavěnou pamětí pro přesné a spolehlivé útoky. A díky spínačům namontovaným přímo na kovovou horní desku získáte moderně vypadající a odolné nastavení připravené k boji.
Velení v pohodlí: Zesilte svou vládu na štíhlém tvarovém faktoru, který poskytuje vylepšenou ergonomii a přirozenější držení dlaní i uprostřed boje.
Připojte se k boji: Připojte se rychle k zařízení pomocí snadno přístupného průchodu USB. Díky speciálním mediálním klávesám je přístup a kontrola intenzity hry bez ztráty zaměření hračka.
Mapujte to: Snadná navigace na optimalizovaném, přepracovaném třídílném rozvržení, které vám umožní maximalizovat dobu vaší reakce.

 

Vyhrajte tak, jak chcete

Personalizujte ji: Projděte kampaněmi s plně programovatelnými klávesami pro makra a přiřazení kláves, které vám umožní prolétnout kolem šéfů. Všechna nastavení jsou uložena ve vestavěné paměti, takže vaše příkazy vás následují kamkoli jdete.
Zvuk vypnutý: Rychlý přístup k médiím a jejich ovládání pomocí vyhrazených ovládacích prvků zvuku a válečku hlasitosti, který vám umožní plynulé přizpůsobení zvuku v každé fázi vašeho dobrodružství.
Rozsviťte to: Vypusťte své barvy na bojiště s plně přizpůsobitelným AlienFX RGB na klávesu, čímž získáte plnou kontrolu barev 16,8M prostřednictvím Alienware Command Center.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 2 roky
Rozhraní: Drátová
Připojení: USB
Herní: ANO
Stav zboží: Předváděcí A
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: