Dell Optiplex 7050 MT
Kód: IB03852_NDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Od nás pro Vás aneb Rozbal a používej!
Abyste věděli - u nás si vážíme každého zákazníka a není to jen otřelá fráze ale skutečně si Vaši spokojenost hlídáme. Chceme aby pro Vás nákup byl co nejpříjemnější a po rozbalení zboží jste mohli svůj notebook nebo PC začít ihned používat. Proto všechny naše notebooky i PC mají již nainstalovaný originální operační systém v českém jazyce včetně všech potřebných ovladačů. Není nutné provádět žádné další optimalizace či instalace.
Veškeré notebooky a PC, které u nás zakoupíte, jsme důkladně otestovali a zkontrolovali. U nás se Vám nemůže stát, že si koupíte neotestované či nefunkční zařízení. Na veškeré zboží máte záruku v rozmezí 1-3 roky dle typu zboží.
Repasovaný Dell OptiPlex 7050 Tower je spolehlivý firemní počítač vhodný pro kancelářské nasazení, domácí práci i každodenní multitasking. Díky procesoru Intel Core i5 7. generace, rychlému SSD disku a velké 16GB operační paměti nabízí svižný chod systému, stabilní výkon a pohodlnou práci i při vyšším zatížení.
Provedení Tower poskytuje lepší chlazení, tichý provoz a možnost budoucího rozšíření o další disky, paměť nebo dedikovanou grafickou kartu. Kombinace SSD a klasického HDD disku přináší ideální spojení rychlosti systému a dostatečné kapacity pro ukládání souborů.
Co to znamená repasovaný?
U nás to znamená, že jde o 100% funkční počítač, který prošel důkladnou servisní kontrolou a čištěním v našem vlastním servise. Pokud měl počítač závadu, odborně jsme ji vyřešili opravou nebo výměnou celého dílu, tak aby splňoval výrobcem dané standardy. Prošel funkčními i zátěžovými testy. Může nést drobné estetické známky používání, které však nijak neovlivňují jeho výkon ani funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| ? [03.] Řada procesoru: | Intel Core i5 |
| ? [04.] Typ úložiště: | SSD + HDD |
| ? [05.] Kapacita úložiště: | 240 GB + 500 GB |
| ? [06.] Oper. paměť RAM: | 16 GB |
| ? [07.] Typ paměti RAM: | DDR4 |
| ? [08.] Grafická karta: | Sdílená, Intel HD 630 |
| [00] Stav produktu: | Repasovaný A |
| ? Operační systém: | Windows 11 Professional |
| ? Frekvence CPU: | 3,4 Ghz (TB až 3,8 GHz) |
| ? Počet jader: | 4x |
| Počet slotů RAM: | 4x |
| ? Počet slotů PCIe: | 3x (1x PCIe x1, 2x PCIe x16) |
| ? USB: | 10x (4x USB 2.0, 5x USB 3.0, 1x USB-C) |
| VGA výstup: | NE |
| DVI výstup: | NE |
| DisplayPort: | 2x |
| ? HDMI: | 1x |
| ? Mechanika: | DVD-RW |
| Síťové prvky: | RJ-45, Ethernet |
| Audio: | 2× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| Rozměry: | 274 x 154 x 350 mm |
| Provedení skříně: | Tower |
| ? Stav zboží: | Repasovaný A |
| opt_predinstalace: | ANO |
| opt_zaruka: | ZPC3C |
| opt_disky: | 512SSD_M2_NVMe |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
