Možnosti platby

Přehled možností plateb

Nabízíme různé varianty, jak můžeš svůj nákup zaplatit.
V košíku si můžeš vybrat tu, která ti bude nejvíc vyhovovat.

Nejoblíbenější varianty

iko-platby-recomp

Hotově / kartou na prodejně

Na prodejně si zboží prohlédneš a pak můžeš zaplatit kartou Visa, Visa Electron, MasterCard. Taky můžeš zaplatit v hotovosti, která je pro nás úplně nejlepší. Při platbě v hotovosti přijímáme pouze české koruny.

iko-platby-recomp

Bankovním převodem

Nejlepší je platba klasickým převodem z účtu. Navíc dostaneš slevu za platbu předem. Platební údaje vč. QR kódu, se ti zobrazí hned po odeslání objednávky a pošleme ti je do e-mailu.

iko-platby-recomp

Platební kartou online

Po odeslání objednávky tě automaticky přesměrujeme do zabezpečené platební brány a zaplatíš. Vše je bezpečné a rychlé. Používáme bránu - GoPay. Karta musí mít povolené platby na internetu.

iko-platby-recomp

Na dobírku při doručení zboží

Zaplatíš kurýrovi nebo na odběrném místě při převzetí zboží. Měj připravenou hotovost, protože někteří dopravci občas nemají dostupný terminál pro platbu kartou.

Pro státní organizace a velké korporace

Pro školky, školy, nemocnice, zdravotnická zařízení, laboratoře, polici, armádu a další státem zřizované organizace, velké firmy a korporace.

iko-platby-recomp

Faktura se splatností 14 dní

Dostupné pro záakazníky, kteří nakoupili za poslední 3 měsíce alespoň za 30 000 Kč. Automaticky pro parntery s velkoobchodní autorizací.Expediace proběhne v běžné expediční časy pokud není dohodnuto jinak. Na přijetí platby nečekáme. Po překročení limitu 100 000 Kč může být požadována zaloha ve výši 50%

iko-platby-recomp

Faktura se splatností 30 dní

Pouze pro státní organizace a velkoobchodní partnery s roční historií objednávek v minimální výši 200 000 Kč. Expediace proběhne v běžné expediční časy pokud není dohodnuto jinak. Na přijetí platby nečekáme.

Vrácení peněz - jak bude probíhat?

iko-platby-recomp

Hotově na prodejně

Pokud byla objednávka zaplacena v hotovosti na naší prodejně, peníze ti vrátíme zase v hotovosti. Můžeme také vrátit převodem tzv. okamžitou platbou na tvůj bankovní účet. Stačí když nám řekneš jak je to pro tebe nejlepší.

iko-platby-recomp

Placeno kartou

Pokud byl nákup zaplacen kartou, vrátíme peníze na účet, ke kterému karta patří.. Měj na paměti, že tento proces může trvat i 5 pracovních dnů a vrátíme ti pouze tolik, kolik jsme od tebe přijali (nehradíme bankovní poplatky související s převodem).

iko-platby-recomp

Placeno převodem

Peníze ti vrátíme zpátky na účet, ze kterého jsme platbu přijali. Celý proces trvá díky nutné účetní administrativě 3-5 pracovních dnů. Prosíme tedy a trošku trpělivosti, úděláme maximum aby to bylo co nejrychleji.