Doprava a platba

Při nákupu v našem internetovém obchodě si můžete vybrat z různých možností dopravy a platby. Výběr dopravce a způsobu platby Vám bude umožněn v objednávkovém procesu v košíku, konkrétně v kroku 2. Doprava a platba.

PRAVIDLA DOPRAVY ZDARMA

  1. Dopravu zdarma poskytujeme na celý sortiment od hodnoty objednávky min. 2 000 Kč nebo u speciálně značených produktů. Toto platí pouze, pokud si vyberete doručení na pobočku Zásilkovny, nebo doručení kurýrem PPL na adresu v rámci země doručení > Česká republika.
  2. Vzhledem k cenovým a balícím nárokům přepravce Česká pošta - Balík do ruky, se na tento typ doručení - doprava zdarma NEVZTAHUJE! 
  3. Na přepravce Messenger - Expresní doručení po Praha do 150 minut - se doprava zdarma NEVZTAHUJE!

ZPŮSOB DOPRAVY

ZPŮSOB DOPRAVY DOPRAVCE
Pro objednávky
do 2 000 Kč
Pro objednávky  
nad 2 000 Kč  
    ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTO   Zásilkovna - doruÄení na výdejní místo 49 Kč ZDARMA  
    PPL - Doručení kurýrem    PPL  89 Kč ZDARMA  
    OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ PRAHA 7   ZDARMA ZDARMA  
    EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE DO 150 MINUT     Expresní doruÄení po Praze do 150 minut 299 Kč 299 Kč  
    ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY    Äeská PoÅ¡ta - Balík do ruky 149 Kč 149 Kč  
    ROZVOZ PO PRAZE - RECOMP EXPRESS 15:00-20:00H
 Rozvoz po Praze - RECOMP EXPRESS 15:00-20:00h 189 Kč ZDARMA  

 

ZPŮSOB PLATBY

U nás je platba zboží opravdu jednoduchá a máte k dispozici hned několik způsobů.

Platba kartou ONLINE - GoPay  po kliknutí na tlačítko Odeslat objednávku budete přesměrování do platební brány a vyzvání k zadaní udajů k  platební kartě. 

Platba Převodem - Po odeslání objednávky Vám automaticky zašleme do e-mailu pokyny k platbě. Zboží odesíláme až po přijetí platby na náš účet!

Platba Hotově - V případě, že si zboží osobně vyzvednete na prodejně Praha 7, můžete objednávku uhradit v hotovosti nebo kartou přes terminál.

Platba Dobírka - Pokud zvolíte dopravce PPL, Česká pošta nebo Messenger - můžete zaplatit zboží až při doručení přímo kurýrovi, a to kartou či hotově. Rádi bychom Vás však upozornili, že platba Dobírkou je zpoplatněna navíc částkou 39 Kč - To platí i případě, PPL a Zásilkovny v režimu Doprava zdarma.

Nákup na splátky - Po dokončení objednávky budete přesměrování do speciálního okna, kde si zvolíte jak a kolik budete splácet a následně Vás bude kontaktovat společnost Cofidis, která Vám sdělí podrobnější informace. Pokud bude financování schváleno což se dozvíte cca do 30 minut, zboží Vám odešleme bez zbytečného odkladu.

EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE DO 150 minut

Ano, pokud jste z Prahy a chcete mít zboží téměř okamžitě a přitom nechcete nebo nemůžete osobně vyzvednout na prodejně, je pro Vás doručení kurýrem Messenger to pravé řešení!

Zboží Vám doručíme skutečně do 150 minut od chvíle kdy objednávku odešlete. Jak je to možné? Vaši objednávku přednostně zpracujeme a připravíme pro kurýra, který Vám ji rychle doručí. 

Berte prosím na vědomí, že je třeba zadat adresu doručení, na které se budete skutečně vyskytovat 2,5 hodiny po odeslání objednávky.

Pokud si objednáte notebook nebo počítač se službou Rozšíření konfigurace - berte prosím na vědomí, že čas doručení se může navýšit o dobu práce odborného technika, který bude rozšíření provádět. V každém případě Vás budeme o prodloužení doby telefonicky informovat. 

Poslední balíky pro tento způsob doručení odevzdáváme kurýrovi nejpozději v 17:30 hodin. Pokud potřebujete doručit balík expresně ale mimo tuto dobu, kontaktujte nás telefonicky a jistě se domluvíme operativně k Vaší spokojenosti.

 

ROZVOZ PO PRAZE RECOMP EXPESS

Doprava, která tě potěší svou rychlostí a spolehlivostí. Funguje to jednoduše > Objednej do 15:00h v pracovní den a my ti mezi 15:00 - 20:00h objednané zboží doručíme. Žádná externí přepravní společnost ale přímo my, máš tedy 100% jistotu, že cokoliv objednáš dorazí v pořádku.

Kolik to stojí?

  • Při objednávce do 2 000 Kč je cena 189 Kč vč. DPH
  • Při objednávce nad 2 000 Kč to máš ZDARMA :)

Přesný čas doručení upřesníme 30 minut před příjezdem na adresu - ZAVOLÁME.

Pozor_Recomp_Doručuje Pro velký nápor posilujeme expedici a odesíláme 2x denně. Využijte PPL pro celou ČR nebo rozvoz Recomp Express po Praze. DOPRAVA JE ZDARMA