Doprava a platba

Při nákupu v našem internetovém obchodě si můžete vybrat z různých možností dopravy a platby. Výběr dopravce a způsobu platby Vám bude umožněn v objednávkovém procesu v košíku, konkrétně v kroku 2. Doprava a platba.

PRAVIDLA DOPRAVY ZDARMA

  1. Dopravu zdarma poskytujeme na celý sortiment bez omezení minimální ceny nebo hodnoty objednávky. Toto platí pouze, pokud si vyberete doručení dopravcem PPL a Zásilkovna v rámci země doručení > Česká republika.
  2. Vzhledem k cenovým a balícím nárokům přepravce Česká pošta - Balík do ruky, se na tento typ doručení - doprava zdarma NEVZTAHUJE! 
  3. Na  přepravce Messenger - Expresní doručení po Praza do 150 minut - se doprava zdarma NEVZTAHUJE!

ZPŮSOB DOPRAVY

    ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTO   Zásilkovna - doručení na výdejní místo  ZDARMA    
    PPL - Doručení kurýrem  PPL  ZDARMA    
    OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ PRAHA 7    ZDARMA    
    EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE DO 150 MINUT   Expresní doručení po Praze do 150 minut    270 Kč    
    ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY  ÄŒeská PoÅ¡ta - Balík do ruky    140 KČ    

 

ZPŮSOB PLATBY

U nás je platba zboží opravdu jednoduchá a máte k dispozici hned několik způsobů.

Platba kartou ONLINE - GoPay  po kliknutí na tlačítko Odeslat objednávku budete přesměrování do platební brány a vyzvání k zadaní udajů k  platební kartě. 

Platba Převodem - Po odeslání objednávky Vám automaticky zašleme do e-mailu pokyny k platbě. Zboží odesíláme až po přijetí platby na náš účet!

Platba Hotově - V případě, že si zboží osobně vyzvednete na prodejně Praha 7, můžete objednávku uhradit v hotovosti nebo kartou přes terminál.

Platba Dobírka - Pokud zvolíte dopravce PPL, Česká pošta nebo Messenger - můžete zaplatit zboží až při doručení přímo kurýrovi, a to kartou či hotově. Rádi bychom Vás však upozornili, že platba Dobírkou je zpoplatněna navíc částkou 39 Kč - To platí i případě, PPL a Zásilkovny v režimu Doprava zdarma.

Nákup na splátky - Po dokončení objednávky budete přesměrování do speciálního okna, kde si zvolíte jak a kolik budete splácet a následně Vás bude kontaktovat společnost Cofidis, která Vám sdělí podrobnější informace. Pokud bude financování schváleno což se dozvíte cca do 30 minut, zboží Vám odešleme bez zbytečného odkladu.

EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE DO 150 minut

Ano, pokud jste z Prahy a chcete mít zboží téměř okamžitě a přitom nechcete nebo nemůžete osobně vyzvednout na prodejně, je pro Vás doručení kurýrem Messenger to pravé řešení!

Zboží Vám doručíme skutečně do 150 minut od chvíle kdy objednávku odešlete. Jak je to možné? Vaši objednávku přednostně zpracujeme a připravíme pro kurýra, který Vám ji rychle doručí. 

Berte prosím na vědomí, že je třeba zadat adresu doručení, na které se budete skutečně vyskytovat 2,5 hodiny po odeslání objednávky.

Pokud si objednáte notebook nebo počítač se službou Rozšíření konfigurace - berte prosím na vědomí, že čas doručení se může navýšit o dobu práce odborného technika, který bude rozšíření provádět. V každém případě Vás budeme o prodloužení doby telefonicky informovat. 

Poslední balíky pro tento způsob doručení odevzdáváme kurýrovi nejpozději v 17:30 hodin. Pokud potřebujete doručit balík expresně ale mimo tuto dobu, kontaktujte nás telefonicky a jistě se domluvíme operativně k Vaší spokojenosti.

Pozor_Recomp_Doručuje Pro velký nápor posilujeme expedici a odesíláme 2x denně. Využijte PPL pro celou ČR nebo rozvoz Recomp Express po Praze. DOPRAVA JE ZDARMA