Stav Repasovaný B

Prostřednictvím našeho eshopu www.recomp.cz nabízíme našim zákazníkům pro snažší orientaci 4 typy technických stavů - nové, předváděcí, repasované a na náhradní díly.

 

Nový produkt

Jedná se o produkty z české nebo evropské distribuce. Zboží je nové a nepoužité zabalené v originálním balení a plnou zárukou.

 

Předváděcí produkt

Jedná se o krátkodobě použité zboží. U takto označených produktů se jedná o nevyprodané skladové zásoby, předváděcí i vystavené zboží, o krátkodobě použité produkty koncovými zákazníky/spotřebiteli, zboží odkoupené z firemních leasingů, skladové zásoby dříve určené pro jiné trhy nebo vrácené objednávky. Stavem jsou nerozeznatelné od nového zboží. Produkty označené staven Předváděcí mají vždy plnou 2-letou záruku. Jsou dodávány ve většině případů v originálních krabicích výrobce, ojediněle se pak mohou vyskytovat v balení univerzálního typu.

Produkt spadající do kategorie předváděcí má toto vždy uvedeno v popisném parametru a také je stav vyjádřen grafickým štítkem. Předváděcí zboží dále rozlišujeme na úrovně (A) a (B).

Předváděcí (A)    A_Predvadeci_zbozi_recomp_PA

Jedná se o zboží, které je svým stavem z technického i vzhledového hlediska nerozeznatelné od nového kusu.

Předváděcí (B)    B_Predvadeci_zbozi_recomp_PA

Jedná se o zboží, které je svým stavem z technického i vzhledového hlediska nerozeznatelné od nového kusu. Mohou nést minimální zanedbatelnou estetickou vadu, například jemný škrábanec na šasi nebo drobné funkční omezení. Popis této takových vad/omezení nalezne kupující v detailním popisu produktu, případně mu prodávající poskytne reálnou fotografii konkrétního produktu.

 

Repasovaný produkt

Jedná se o použité produkty za zlomek původní ceny. Zboží často vykoupené z firem a nadnárodních korporací. Takto označené zboží před dalším prodejem vždy prochází tzv. repasí tovární nebo vlastním odborným servisním střediskem prodávajícího. Po odkupu prodávajícím prochází každý produkt jednotlivě pečlivou vstupní kontrolou. Tím je zajištěna maximální kvalita a spolehlivost produktu. Repasované produkty jsou velmi často profesionální řady notebooků a počítačů, určené pro firemní zákazníky s vysokými nároky na kvalitu.

U notebooků a mobilních telefonů vždy testujeme reálný stav baterie. Garantujeme kapacitu 60 -100 % původní kapacity nové baterie. U použitých-repasovaných, předváděcích notebooků a telefonů se záruka vztahuje i na původní baterie avšak nikoliv na jejich klesající kapacitu během užívání. Prodávající upozorňuje, že reálná výdrž baterie vždy závisí na způsobu, jakým kupující/spotřebitel zařízení využívá.

Produkt spadající do kategorie předváděcí má toto vždy uvedeno v popisném parametru a také je stav vyjádřen grafickým štítkem. Repasované zboží dále rozlišujeme na úrovně (A) a (B).

Repasovaný (A)    A_Repasovany%CC%81_zbozi_recomp_REA

Jedná se o zboží, které je svým stavem z technického i vzhledového hlediska připravené k plnohodnotnému využívání - 100% funkční

Repasovaný (B)    B_Repasovaný_zbozi_recomp_RE(B)

Jedná se o zboží, které může obsahovat různá viditelná či funkční omezení. Popis této takových vad/omezení nalezne kupující v detailním popisu produktu, případně mu prodávající poskytne reálnou fotografii konkrétního produktu.

Takto označené zboží je určeno především pro kupující/spotřebitele, kteří jsou ochotni akceptovat drobné kosmetické či funkční defekty na úkor velmi nízké ceny. Mimo uvedené omezení je zboží způsobilé k obvyklému účelu použití.

 

Produkty na náhradní díly

Jedná se o produkty s vadami, které brání běžnému účelu využití. Tyto produkty jsou prodávány jako celek v rámci jednoho zařízení, nebo jako jednotlivé části z rozebraného zařízení. Zboží označené prodávajícím tímto způsobem není 100% funkční a nelze jej tak plnohodnotně využívat což kupující/spotřebitel bere na vědomí a souhlasí s tím.

 

Rádi bychom Vás upozornili, že :

Fotografie zboží umístěné na webových stránkách www.recomp.cz jsou ilustrativní a na písemnou žádost kupujícího/spotřebitele, prodávající poskytne reálnou fotografii konkrétního produktu.

Všechny produkty z výše uvedených stavů (N, P, RE. ND a jejich úrovní), zejména notebooky, nemusí být vybaveny českou klávesnicí; V případě cizojazyčné klávesnice jsou notebooky vždy opatřeny českými vinylovými přelepkami v barvě klávesnice.

Všechny produkty jsou dodávány s originálním operačním systémem.