Výdrž baterie u repasovaného notebooku

U repasovaných notebooků vždy testujeme reálný stav baterie pomcí diagnostických nástrojů. Garantujeme kapacitu 60 - 100 % původní kapacity nové baterie. U použitých - repasovaných notebooků se záruka vztahuje i na původní baterie avšak nikoliv na jejich klesající kapacitu během užívání. Taková záruka je myšlena tak, že garantujeme kapacitu 60 - 100% původní baterie v době převzetí noteooku.

Prodávající upozorňuje, že reálná výdrž baterie vždy závisí na způsobu, jakým kupující / spotřebitel zařízení využívá.

Vzhledem k tomu, že spotřeba jednotlivých notebooků je různá ( je rozdíl ve spotřebě 12" a 15,6" notebooku ) nelze vyjadřovat výdrž baterie v hodinách či minutách. Takový údaj by nebyl relevantní, proto udáváme kondici baterie ve zbývajích procentech původní kapacity baterie. Takový údaj je vždy k nalzení v popisném parametru konkrétního produktu.

V případě, že repasovaný notebook neprojde naším testem na minimální zbytkovou kapacitu 60% tak baterii vyměníme případně takový notebook zařadíme do kategorie Repasovaný B a prodáváme jej se slevou.

Pokud budete mít zájem, abychom vám změřili reálnou výdrž baterie u konkrétního notebooku o který se zajímáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi to pro vás uděláme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení