POZOR ZMĚNA! Od 2.3. je naše prodejna na Letenském náměstí TRVALE UZAVŘENA z důvodu STĚHOVÁNÍ! Objednávky expedujeme dál v běžných časech. Děkujeme za pochopení a těšit se na Vás budeme v nové prodejně!

Výdrž baterie u repasovaného notebooku

U repasovaných notebooků vždy testujeme reálný stav baterie pomcí diagnostických nástrojů. Garantujeme kapacitu 60 - 100 % původní kapacity nové baterie. U použitých - repasovaných notebooků se záruka vztahuje i na původní baterie avšak nikoliv na jejich klesající kapacitu během užívání. Taková záruka je myšlena tak, že garantujeme kapacitu 60 - 100% původní baterie v době převzetí noteooku.

Prodávající upozorňuje, že reálná výdrž baterie vždy závisí na způsobu, jakým kupující / spotřebitel zařízení využívá.

Vzhledem k tomu, že spotřeba jednotlivých notebooků je různá ( je rozdíl ve spotřebě 12" a 15,6" notebooku ) nelze vyjadřovat výdrž baterie v hodinách či minutách. Takový údaj by nebyl relevantní, proto udáváme kondici baterie ve zbývajích procentech původní kapacity baterie. Takový údaj je vždy k nalzení v popisném parametru konkrétního produktu.

V případě, že repasovaný notebook neprojde naším testem na minimální zbytkovou kapacitu 60% tak baterii vyměníme případně takový notebook zařadíme do kategorie Repasovaný B a prodáváme jej se slevou.

Pokud budete mít zájem, abychom vám změřili reálnou výdrž baterie u konkrétního notebooku o který se zajímáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi to pro vás uděláme.