Stav předváděcích notebooků

Jedná se o krátkodobě použité zboží. U takto označených produktů se jedná o nevyprodané skladové zásoby, předváděcí i vystavené zboží, o krátkodobě použité produkty koncovými zákazníky/spotřebiteli, zboží odkoupené z firemních leasingů, skladové zásoby dříve určené pro jiné trhy nebo vrácené objednávky. Stavem jsou nerozeznatelné od nového zboží. Produkty označené staven Předváděcí mají vždy plnou 2-letou záruku. Jsou dodávány ve většině případů v originálních krabicích výrobce, ojediněle se pak mohou vyskytovat v balení univerzálního typu.

Předváděcí zboží dále prodávající rozlišuje na úrovně (A) a (B).

Předváděcí (A)  A_Predvadeci_zbozi_recomp_PA

Jedná se o zboží, které je svým stavem z technického i vzhledového hlediska nerozeznatelné od nového kusu.

Předváděcí (B)  B_Predvadeci_zbozi_recomp_PA

Jedná se o zboží, které je svým stavem z technického i vzhledového hlediska nerozeznatelné od nového kusu. Mohou nést minimální zanedbatelnou estetickou vadu, například jemný škrábanec na šasi nebo drobné funkční omezení. Popis této takových vad/omezení nalezne kupující v detailním popisu produktu, případně mu prodávající poskytne reálnou fotografii konkrétního produktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení