POZOR ZMĚNA! Od 2.3. je naše prodejna na Letenském náměstí TRVALE UZAVŘENA z důvodu STĚHOVÁNÍ! Objednávky expedujeme dál v běžných časech. Děkujeme za pochopení a těšit se na Vás budeme v nové prodejně!

Expresní doručení kurýrem po Praze

EXPRESNÍ DORUČENÍ PO PRAZE DO 150 minut

Ano, pokud jste z Prahy a chcete mít zboží téměř okamžitě a přitom nechcete nebo nemůžete osobně vyzvednout na prodejně, je pro Vás doručení kurýrem Messenger to pravé řešení!

Zboží Vám doručíme skutečně do 150 minut od chvíle kdy objednávku odešlete. Jak je to možné? Vaši objednávku přednostně zpracujeme a připravíme pro kurýra, který Vám ji rychle doručí.

Berte prosím na vědomí, že je třeba zadat adresu doručení, na které se budete skutečně vyskytovat 2,5 hodiny po odeslání objednávky.

Pokud si objednáte notebook nebo počítač se službou Rozšíření konfigurace - berte prosím na vědomí, že čas doručení se může navýšit o dobu práce odborného technika, který bude rozšíření provádět. V každém případě Vás budeme o prodloužení doby telefonicky informovat.

Poslední balíky pro tento způsob doručení odevzdáváme kurýrovi nejpozději v 17:30 hodin. Pokud potřebujete doručit balík expresně ale mimo tuto dobu, kontaktujte nás telefonicky a jistě se domluvíme operativně k Vaší spokojenosti.