§90 aneb proč nemůžu odečíst z ceny DPH

Pokud chcete nákup uskutečnit na firmu a potřebujete si uplatnit odpočet DPH tak u většiny produktů to možné je, JSME TAKÉ PLÁTCI DPH, ale některé produkty jsou od odpočtu DPH osvobozeny dle zvláštního předpisu. Jak je poznáte?

Jsou takto označeny:


 
§90_Recomp U tohoto produktu si nelze odečíst DPH 
 

Proto pokud je cena s DPH stejná jako bez DPH nejde o chybu, ale právě o uplatnění §90. V praxi to znamená že je cena včetně DPH a je konečná

Pokud nakupujete na firmu a chcete si odečíst DPH, vyberte si jiný produkt. Pokud náhodnou takový stejný nebo lepší s odpočtem nenajdete na e-shopu, tak nám zkuste zavolat, každý den naskladňujeme nové zboží a je možné, že se přeci jen najde. :) 

IKDYŽ SI NEMŮŽETE ODEČÍST DPH - FAKTURU SAMOZŘEJMĚ DOSTANETE A MŮŽETE ZAÚČTOVAT JAKO NÁKLAD :)

Záruka tímto paragrafem není nijak dotčena.

Úplné znění zákona >>

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení